Kdo by netoužil po vlastním bydlení, které by mu konečně jednou pro vždy říkalo pane? Bydlení, kde by nebylo zapotřebí poslouchat věčné stížnosti majitele. Ceny nemovitostí však neustále rostou a může být čím dál tím těžší na vlastní bydlení dosáhnout. A proto se řada lidí uchyluje k jedinému spásnému řešení – hypotéce. Mnohdy sjednaný závazek na několik desítek let, který musí povětšinou splácet většinu produktivního života. S vidinou, že pokud se vše povede, jednou bude nemovitost skutečně jejich.
V současnosti je na trhu přebytek likvidity a banky usilují o každého nového klienta. Ovšem proti nim stojí složitá legislativa, která jim dává za povinnost důkladnou lustraci každého žadatele. Pokud by tak neučinili, mohlo by to pro ně mít nedozírné následky. Za zamítnutým úvěrem je tak zapotřebí hledat spíše složitou legislativu než neochotu bank.
Podle některých statistik má zkušenost s úvěrovým produktem každý druhý Čech. Přibývá i počet žádostí o hypoteční úvěry. V tomto ohledu jsou bankovní společnosti poněkud skoupí. Už dávno neplatí, že hypotéku získá každý, kdo si o ní přijde zažádat. Je zapotřebí splnit zákonem předepsaní podmínky a ani to ještě není jistota, že nakonec žadatel neodejde z banky s nepořízenou. Nízká mzda, negativní záznam v registru dlužníků či příliš mnoho závazků…to vše může hrát v případě schvalování hypotečního úvěru důležitou roli. Jenže jak postupovat, když nakonec odejdeme z banky přeci jenom s nepořízenou? Existuje vůbec nějaká možnost, jak tížený obnos peněz nakonec získat?
Řešení nabízí nebankovní hypotéky https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/nebankovni-hypoteky/, které jsou v tomto ohledu ke svým žadatelům daleko benevolentnější. Některé z nich dokonce nevyžadují ani pravidelný měsíční příjem či neberou v potaz negativní záznamy v registrech dlužníků.